С такими заступничками Драбинке и Друзей не надо

Дмитрий СКВОРЦОВ

Изображение

«Филарету» показалось мало двух выступлений его «патриархата» в защиту Драбинки, проходящего по делу о покушении на убийство монахинь. Решил дурень старый еще и лично за Драбинко подставить своим заступничеством.

Выдержки из материала Патріарх Філарет: «Архієпископа Олександра (Драбинка) шпиняють за спротив Москві», размещенного на официальном сайте ОПГ УПЦ КП привожу на держимове оригинала. Русским языком сия степень идиотизма не выражаема.

 Итак, следим, как Денисенко сдает сообщников:

«З УПЦ МП в нинішньому її стані ми можемо вести діалог про подолання церковного розділення, про створення єдиної Помісної Церкви. А якщо УПЦ МП не матиме самоуправління – тоді як можна вести діалог з тими, від кого не залежать ніякі рішення?

Ви бачите, як діє Москва, щоб обмежити права УПЦ МП? Вона б’є по тих, хто ці права захищає Найперше б’є по митрополиту Володимиру, бо митрополит Володимир не дає патріарху Кирилу здійснити шкідливі для статусу УПЦ МП наміри.

Хотів Кирил мати резиденцію в Києві – а резиденції нема. Хотів, щоб з ним погоджували кандидатури єпископів – а їх не погоджують… Хотів «привести Статут УПЦ у відповідність до Статуту РПЦ», тобто лишити від самоуправління «рожкі да ножкі» – а митрополит Володимир розіслав архієреям лист з проханням дати відгук на роботу – промосковську – статутної комісії на чолі з донецьким митрополитом Іларіоном, і відгуки майже всіх, окрім одеського митрополита Агафангела, були негативними. Таких прикладів можна наводити багато…

Всі бачать, що Володимир хворий і потребує постійного догляду… Я впевнений, що якби не секретар митрополита, архієпископ Олександр, – то можливо вже і сам митрополит помер би… Тим, що владика Володимир залишився живий, він перешкодив планам і Москви, і цих архієреїв. А він залишився живий, бо про нього турбувався Олександр – слідкував за лікуванням, шукав лікарів, шукав тих, хто допоможе оплатити лікування. Тому в лютому 2012 р. ці нетерпеливі архієреї за згоди патріарха Кирила і зібралися на Синод, хоча митрополит Володимир, як Предстоятель, заборонив їм збиратися, – а вони зібралися і позбавили архієпископа Олександра всіх посад, окрім посади секретаря. З секретаря не могли зняти, бо секретаря призначає Предстоятель сам, а не Синод. Ще й написали, що він, їхній собрат, чинив «хулу на Духа Святого».

Вони зняли і думали, що коли Володимир залишиться без допомоги Олександра – він не зможе їм опиратися. Але Олександр не здався, і митрополит Володимир їм не підкорився…

Москва тих, хто йде проти неї, не прощає. Це я знаю з власного досвіду. Коли я служив Російській Церкві – мене хвалили, нагороджували. А коли я сказав, що тепер є незалежна Україна і я буду служити Українській Церкві – зробили все, щоб мене змішати з гряззю. І не подивилися ні на що.

Москва тих, хто йде проти неї, не прощає. Це я знаю з власного досвіду. Коли я служив Російській Церкві – мене хвалили, нагороджували. А коли я сказав, що тепер є незалежна Україна і я буду служити Українській Церкві – зробили все, щоб мене змішати з гряззю. І не подивилися ні на що.

Так і тут. Поки митрополит Володимир служив Москві – його всюди хвалили. А тепер, коли він хоче служити інтересам Української Церкви, хоч і в складі Московського Патріархату, – то кажуть «громадянин Сабодан повинен піти у відставку». Прямо Кирил цього не говорить, але говорять і пишуть ті, хто годується з московської руки… (вот же ж, ёлы-палы, кто бы нас Анисимовым и Друзём пидгодував трохы! Ау, Москва, едрить!).

Тому ці напади у пресі, критика архієпископа Олександра (Драбинака), вимоги його відставки – не за те, що він щось погане робив чи в чомусь злочинному брав участь. Архієпископа Олександра (Драбинка) шпиняють за спротив Москві».

«В цих умовах Держава українська повинна захистити УПЦ МП від зовнішнього втручання

І якщо в цих умовах промосковські сили в УПЦ МП переможуть, якщо вони доб’ються відставки архієпископа Олександра, без допомоги якого і митрополит Володимир невідомо чи довго проживе, а якщо і проживе, то чи зможе справді керувати Церквою, – в такому разі Москва рано чи пізно і Церкву стане ще більше використовувати для того, щоб тиснути на Україну. От митрополит Павло вже каже, що Президент у нас гарний, але його охорона Лавру собаками оскверняє – то це лише квіточки… Як їм з Москви накажуть – вони й не таке говоритимуть. Держава повинна це бачити і цього не допустити».

Уразумели? Для тех, кто с первого раза не в состоянии постичь всю глубину приведенного бреда, поясняю: дэржава не должна позволять митрополиту Павлу высказываться (по указке из Москвы) против украинских собак.

Что ж, остается лишь поздравить Драбинку. С такими заступничками и Друзей не надо!Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s